صفحه 1 از 2 12
نمایش نتایج: از 1 به 50 از 52

موضوع: رفتار جنسی دوست پسر

4297
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13870
    تشکـر
    47
    تشکر شده 45 بار در 29 پست
    میزان امتیاز
    10

Unhappy رفتار جنسی دوست پسر

سلام بچه ها [replacer_img]
    (من یه چندوقتیه بایه پسری دوسشدم خیلی دوسش دارم واونم همینطور ولی بااینکه دوسش دارم ولی به شدت ازش میترسم چون میله به جنسیش زیاده وهروقت باهام حرف میزنه با حرفاش منومیترسونه بعدمیگه امتحانت کردم...حالا سواله من اینه که وقتی بااین پسر حرف میزنم بهم میگه وقتی باهات حرف میزنم اب عشقم میاد ولی من نمیدونم اب عشق ینی چی؟میشه کمکم کنید؟ایا میتونم بااین پسر دوس بشم یا خوب نیس؟)
    بهم کمک کنید تا بتونم تصمیمو درس بگیرم چون تاحالا باهیچ پسری بیرون نرفتم وحتی دسته یه پسریرو هم نگرفتم بخاطرهمین استرس شدید دارم
    ممنون

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13337
    تشکـر
    1,752
    تشکر شده 1,447 بار در 412 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : نمیدونم چیکار کنم....

سلام
    سال نوت مبارک
    چطور باهاش آشنا شدی؟
    خودت و اون پسر چند سالتونه؟
    چرا میخوای با یه پسر دوست شی، مگه احساس تنهایی می کنی؟
    اینطوری که مشخصه اون پسر دنبال حاشیه دوستیه نه خودت
    امضای ایشان

3. 3 کاربران زیر از e.v بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,742 بار در 6,990 پست
    میزان امتیاز
    24

سلام

این حرفها چیه اب عشق خودشو مسخره کرده یا تورو

به نظر من این اقا پسر میل جنسیش زیاده و با حرف با تو ارضا میشه
    معلومه اول با حرف بعد با دوتا بوس بعد بعد بعد اتفاق هایی گه نباید بیافته میافته بیشتر این پسر برا برطرف کردن نیاز جنسیشه و خودتو نمیخواد
    تا اتفاق های بدتر نیافتاده از این اقا پسر دور شو
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

5. 7 کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13870
    تشکـر
    47
    میزان امتیاز
    10

راستشو بخای تو اینترنت باهاش اشنا شدم واطلاعات زیادی دربارش ندارم اون 23سالشه من 17 سالمه اره احساس تنهایی میکنم بخاطرهمینه دوستیشو قبول کردم

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13870
    تشکـر
    47
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط پریماه. نمایش پست ها
    سلام

این حرفها چیه اب عشق خودشو مسخره کرده یا تورو

به نظر من این اقا پسر میل جنسیش زیاده و با حرف با تو ارضا میشه
    معلومه اول با حرف بعد با دوتا بوس بعد بعد بعد اتفاق هایی گه نباید بیافته میافته بیشتر این پسر برا برطرف کردن نیاز جنسیشه و خودتو نمیخواد
    تا اتفاق های بدتر نیافتاده از این اقا پسر دور شو
    اره عزیزم هرچیزی ک گفتی درسته همه حرفاتو تایید میکنم ولی نمیتونم ازش جدا بشم

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13870
    تشکـر
    47
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط e.v نمایش پست ها
    سلام
    سال نوت مبارک
    چطور باهاش آشنا شدی؟
    خودت و اون پسر چند سالتونه؟
    چرا میخوای با یه پسر دوست شی، مگه احساس تنهایی می کنی؟
    اینطوری که مشخصه اون پسر دنبال حاشیه دوستیه نه خودت
    راستشو بخای تو اینترنت باهاش اشنا شدم واطلاعات زیادی دربارش ندارم اون 23سالشه من 17 سالمه اره احساس تنهایی میکنم بخاطرهمینه دوستیشو قبول کردم

9. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

نقل قول نوشته اصلی توسط آسنات نمایش پست ها
    اره عزیزم هرچیزی ک گفتی درسته همه حرفاتو تایید میکنم ولی نمیتونم ازش جدا بشم
    ترخدا احساسی برخورد نکن تو این وسط داغون پیشی
    با حرف زدن باتو ارضا میشه بعد تورو ول میکنه تموم میشه میره

...احمقانست رابطه باهاش وقتی تو دنیایی مجازی باشه
    تو عاشقش نیستی وابستشی و ولش کنی کم کم فراموشش میکنی
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

10. 3 کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6691
    تشکـر
    18,649
    تشکر شده 9,823 بار در 3,399 پست
    میزان امتیاز
    16

سلام ، عیدتون مبارک

برقرار کردن ارتباط با جنس مخالف قبل از رسیدن به بلوغ عاطفی اشتباهه چون شناخت و کنترلی بر روی احساساتتون ندارین . . .

مخصوصاً روابط این چنینی که بر پایه دوستی بوده و هیچ هدفی نداره و در آینده میتونه بهتون آسیب های زیادی وارد کنه ( روابط دوستی با جنس مخالف با هر بهانه ای هیچ پایداری نداره )

ادامه دادن این دوستی میتونه ضربه های روحی شدیدی بهتون وارد کنه که در آینده تاثیر منفی بر روی زندگیتون میذاره ، درسته که تا حدی احساس وابستگی بهش پیدا کردین اما هنوز خیلی کمه

شما هم برای این پسر فقط یک سرگرمی جنسی هستین اگه نباشین یکی دیگه پیدا میکنه ، برای خودتون ارزش بیشتری قائل باشید ، و برای پر کردن خلاء های خودتون به جنس مخالف روی نیارین

به احساسات خودتون اجازه ندین برای شما تصمیم گیری کنه ، و تصمیم درستی که میدونید رو بگیرین

برای پر کردن تنهای راه های خوب دیگری هم هست که میتونید دنبال اونا برید ، مثلاً کلاس های مخطلف ورزشی ، هنری . . . ، که میتونه در آینده خیلی هم براتون مفید باشه

شما توی این سن به یک دوست از جنس خودتون نیاز دارید که با همدیگه هم صحبت شین و همدلی کنید ، یک دوست خوب کنار خودتون داشته باشید

شما فرد ارزشمندی هستین بیشتر مراقب خودتون باشید .

12. 7 کاربران زیر از reza1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13870
    تشکـر
    47
    میزان امتیاز
    10

ترخدا احساسی برخورد نکن تو این وسط داغون پیشی
    با حرف زدن باتو ارضا میشه بعد تورو ول میکنه تموم میشه میره

...احمقانست رابطه باهاش وقتی تو دنیایی مجازی باشه
    تو عاشقش نیستی وابستشی و ولش کنی کم کم فراموشش میکنی
    اخه چطوری بهش بگم ک نمیخام باهات باشم؟بنظرت تلافی نمیکنه؟اون عکسمم داره...بهم نمیگه ک چرا میخای ازم جدابشی؟اون زیاد بهم اس نمیده همش شبا یاده من میوفته خب چیکار کنم؟میترسم بخدا چطوری بهش بگم؟از یطرفمم میترسم بعدش پشیمون بشم

14. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13870
    تشکـر
    47
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط reza1 نمایش پست ها
    سلام ، عیدتون مبارک

برقرار کردن ارتباط با جنس مخالف قبل از رسیدن به بلوغ عاطفی اشتباهه چون شناخت و کنترلی بر روی احساساتتون ندارین . . .

مخصوصاً روابط این چنینی که بر پایه دوستی بوده و هیچ هدفی نداره و در آینده میتونه بهتون آسیب های زیادی وارد کنه ( روابط دوستی با جنس مخالف با هر بهانه ای هیچ پایداری نداره )

ادامه دادن این دوستی میتونه ضربه های روحی شدیدی بهتون وارد کنه که در آینده تاثیر منفی بر روی زندگیتون میذاره ، درسته که تا حدی احساس وابستگی بهش پیدا کردین اما هنوز خیلی کمه

شما هم برای این پسر فقط یک سرگرمی جنسی هستین اگه نباشین یکی دیگه پیدا میکنه ، برای خودتون ارزش بیشتری قائل باشید ، و برای پر کردن خلاء های خودتون به جنس مخالف روی نیارین

به احساسات خودتون اجازه ندین برای شما تصمیم گیری کنه ، و تصمیم درستی که میدونید رو بگیرین

برای پر کردن تنهای راه های خوب دیگری هم هست که میتونید دنبال اونا برید ، مثلاً کلاس های مخطلف ورزشی ، هنری . . . ، که میتونه در آینده خیلی هم براتون مفید باشه

شما توی این سن به یک دوست از جنس خودتون نیاز دارید که با همدیگه هم صحبت شین و همدلی کنید ، یک دوست خوب کنار خودتون داشته باشید

شما فرد ارزشمندی هستین بیشتر مراقب خودتون باشید .
    موندم چیکار کنم من هیچ دوستی ندارم که بتونم باهاش رابطه دوستی صمیمانه داشته باشم همشون دوسته جنسه مخالف دارن وبیشتر اوقاتشون وبااونا میگذرونن راستش من خیلی دوسدارم یه دوسته صمیمی داشته باشم ولی ندارم چون هیچکدوم اهل دوستی پایدار نیستن...از یطرفه دیگه هم یه پسره هست26سالشه عاشقمه بهم التماس میکنه حتی یبارم بهم درمورد رابطه جنسی حرف نزده میخاد ازدواج کنه ولی خب من هیچ احساسی نسبت بهش ندارم از یطرفه یکی دیگه دنبالمه اونم 23سالشه ازهمشون میترسم من دوسدارم ادامه تحصیل بدم ولی یه همدم میخام ک کنارم باشه

15. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

اخه چطوری بهش بگم ک نمیخام باهات باشم؟بنظرت تلافی نمیکنه؟اون عکسمم داره...بهم نمیگه ک چرا میخای ازم جدابشی؟اون زیاد بهم اس نمیده همش شبا یاده من میوفته خب چیکار کنم؟میترسم بخدا چطوری بهش بگم؟از یطرفمم میترسم بعدش پشیمون بشم

مطمعن باش پشیمون نمیشی
    بگو نمیخوام این رابطه ادامه پیدا کنه
    چون اخر عاقبت نداره بگه میاد خاستگاریت دوروغ
    برو تو تایپک های دیگه کسایی که دوستی مجازی داشتن اخر عاقبتش چطور شده

از تجربه دیگران استفاده کن تجربه نشو
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

16. 3 کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

17. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13870
    تشکـر
    47
    میزان امتیاز
    10

مطمعن باش پشیمون نمیشی
    بگو نمیخوام این رابطه ادامه پیدا کنه
    چون اخر عاقبت نداره بگه میاد خاستگاریت دوروغ
    برو تو تایپک های دیگه کسایی که دوستی مجازی داشتن اخر عاقبتش چطور شده

از تجربه دیگران استفاده کن تجربه نشو
    وای واقعا نمیدونم چیکار کنم ولی سعیمو میکنم ک خودش بفهمه نمیخام ادامه بدم

18. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

وای واقعا نمیدونم چیکار کنم ولی سعیمو میکنم ک خودش بفهمه نمیخام ادامه بدم

ببین بخوای میتونی .جواب اس هاش نده
    یا کلا خطتت عوض کن اون ادم مجازی ندیدتت
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

19. کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

20. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    5400
    تشکـر
    99
    تشکر شده 657 بار در 378 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : رفتار جنسی دوست پسر

(من یه چندوقتیه بایه پسری دوسشدم خیلی دوسش دارم واونم همینطور ولی بااینکه دوسش دارم ولی به شدت ازش میترسم چون میله به جنسیش زیاده وهروقت باهام حرف میزنه با حرفاش منومیترسونه بعدمیگه امتحانت کردم...حالا سواله من اینه که وقتی بااین پسر حرف میزنم بهم میگه وقتی باهات حرف میزنم اب عشقم میاد ولی من نمیدونم اب عشق ینی چی؟میشه کمکم کنید؟ایا میتونم بااین پسر دوس بشم یا خوب نیس؟)
    بهم کمک کنید تا بتونم تصمیمو درس بگیرم چون تاحالا باهیچ پسری بیرون نرفتم وحتی دسته یه پسریرو هم نگرفتم بخاطرهمین استرس شدید دارم
    ممنون

عزیزم در این مورد باید بیشتر مطالعه کنی تا بتونی با ویژگی های جسمی و روحی خودت و یک پسر اشنا بشی

واقعیتی رو باید بدونی ... دخترها با حس عاطفی و دوست داشتن وارد یک رابطه عاطفی میشن

پسرها با احساس جنسی و شهوت خودشون ... و این یک حس طبیعیه

ولی اگر رابطه ای بدون ضوابط و رسمیت بخواد پیش بره ممکنه شما دختر در این مورد آسیب ببینید

چون مشخصه که پسر بیشتر ذهنش درگیر مسایل جنسی و شهوتیه و این میتونه برای یک دختر خطرناک باشه

ولی از بعد روانی قضیه این رابطه برای شما وابستگی به همراه داره و همین وابستگی استرس و ناراحتی رو به شما هدیه خواهد داد

پس اگر قراره با این پسر دوست باشی تصورات ازدواج و عشق رو از سرت بیرون کن تا بتونی بیشتر شناخت پیدا کنی

در خودت این قدرت رو افزایش بده که اگر این رابطه روزی تموم شد بسیار راحت و آرام ازش خارج بشی بدون اینکه اسیب ببینی

از رفتن با پسر در جاهای خلوت و یا در خانه ای به تنهایی خودداری کن ... به هیچ کس اجازه نده از وجودت و از صحبت کردن با تو سوء استفاده کنه

اینکه پسر در صحبت کردن با تو حالش بد میشه به خاطر همین حس شهوتیه که داره پس باید به تمام این موارد توجه کنید که چنین فردی برای دوستی شما مناسب نیست

21. 4 کاربران زیر از Bita moein بابت این پست مفید تشکر کرده اند

22. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6691
    تشکـر
    18,649
    تشکر شده 9,823 بار در 3,399 پست
    میزان امتیاز
    16

موندم چیکار کنم من هیچ دوستی ندارم که بتونم باهاش رابطه دوستی صمیمانه داشته باشم همشون دوسته جنسه مخالف دارن وبیشتر اوقاتشون وبااونا میگذرونن راستش من خیلی دوسدارم یه دوسته صمیمی داشته باشم ولی ندارم چون هیچکدوم اهل دوستی پایدار نیستن...از یطرفه دیگه هم یه پسره هست26سالشه عاشقمه بهم التماس میکنه حتی یبارم بهم درمورد رابطه جنسی حرف نزده میخاد ازدواج کنه ولی خب من هیچ احساسی نسبت بهش ندارم از یطرفه یکی دیگه دنبالمه اونم 23سالشه ازهمشون میترسم من دوسدارم ادامه تحصیل بدم ولی یه همدم میخام ک کنارم باشه
    متسفانه این جور دوستی های اطراف ما یکجور مد شده چه دختر چه پسر خودشون هم آگاه هستن که چه مسیری رو انتخاب کردن و اشتباهه . . . و با بهانه های مخطلف ببه این دوستی ها ادامه دادن مثل تنهای مشلات خانوده ، خلائ ها و . . .

همونطور که پریماه گفت شما باید سعی کنی با نگاه کردن به دیگران از تجربشون استفاده کنی نه اینکه مسیرشون رو بری ، معالعه تاریخ برای اینه که تا اشتباهات تکرار نشه

شما هم سعی کنید خودتون رو توجیح نکنید ، در قبال خودتون مسئول هستین ، کاری که فکر میکنید درسته انجام بدین

تنها کسی که میتونه بهتون کمک کنه خودتونین ، منتظر نباشید ،برای کات کردن نترسید ، و قاطعانه باشید ، طوری که فکر نکنه میتونه شما رو تهدید کنه . . .

دنبال هدف هاتون برین و خوتون رو مشغول اونا کنید ، حتی اگه دوست دائمی هم جنس خودتون هم پیدا نمیکنی اعمالتون رو توجیح نکنید .

حتی منم دوست دائمی همجنس خودم ندارم ، همه برای زندگی خودشون دارن تلاش میکنن و وقت ندارن ، شما هم بیشتر به فکر خودتون باشید

یکم هم بیشتر در مطالعه کنید تا هم خودتون و هم جنس مخالف رو بیشتر بشناسید ، همه چیز رو نباید تجربه کرد

23. 3 کاربران زیر از reza1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

24. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    تشکر شده 2,986 بار در 1,492 پست
    میزان امتیاز
    0

مگه چه عکسی پیشش داری که میترسی ؟؟
    به نظر من نترس هیچ کاری نمیتونه بکنه این اگه جرئت این چیزارو داشت با تلفن خودشو ارضا نمیکرد
    سعی کن بفهمی که داره ازت سواستفاده میکنه
    از احساس و اعتمادت برای ارضای میل جنسیش استفاده کرده و این وسط اطلاعات کم و تنهایی توام به نفع اون شده.....
    هیچ توضیحی نمیخاد بهش بدی چون ارزششو نداره ولی به نظر من حتما بهش بگو که ازش متنفری چون خیلی ادم پستیه
    بعد ازینم بهتره یکم در مورد مردا و سیستم جنسیشون بیشتر بدونی
    با این اطلاعات کمی که داری همیشه یه طعمه ی خوب واسه اینجور ادمایی .

25. 4 کاربران زیر از ملکه شیشه ای بابت این پست مفید تشکر کرده اند

26. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13870
    تشکـر
    47
    میزان امتیاز
    10

ببین بخوای میتونی .جواب اس هاش نده
    یا کلا خطتت عوض کن اون ادم مجازی ندیدتت
    iهمین الان باهاش بهم زدم اومدم اینجا که بهتون بگم اره بهم زدم ولی یکم قلبم شکسته تا بهش گفتم که من دوسندارم بهم دس بزنیو ازاینجورکارا اونم گف مطمان باش بهت دس نمیزنم ولی بعدش گف بهتره بهم بزنیم منم گفتم هرطورراحتی بعدش گف دوست دارم دختره خیلی خوب وپاک ومهربونی خدافظ منم گفتم خدافظ

27. 3 کاربران زیر از آسنات بابت این پست مفید تشکر کرده اند

28. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13870
    تشکـر
    47
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط Bita moein نمایش پست ها
    عزیزم در این مورد باید بیشتر مطالعه کنی تا بتونی با ویژگی های جسمی و روحی خودت و یک پسر اشنا بشی

واقعیتی رو باید بدونی ... دخترها با حس عاطفی و دوست داشتن وارد یک رابطه عاطفی میشن

پسرها با احساس جنسی و شهوت خودشون ... و این یک حس طبیعیه

ولی اگر رابطه ای بدون ضوابط و رسمیت بخواد پیش بره ممکنه شما دختر در این مورد آسیب ببینید

چون مشخصه که پسر بیشتر ذهنش درگیر مسایل جنسی و شهوتیه و این میتونه برای یک دختر خطرناک باشه

ولی از بعد روانی قضیه این رابطه برای شما وابستگی به همراه داره و همین وابستگی استرس و ناراحتی رو به شما هدیه خواهد داد

پس اگر قراره با این پسر دوست باشی تصورات ازدواج و عشق رو از سرت بیرون کن تا بتونی بیشتر شناخت پیدا کنی

در خودت این قدرت رو افزایش بده که اگر این رابطه روزی تموم شد بسیار راحت و آرام ازش خارج بشی بدون اینکه اسیب ببینی

از رفتن با پسر در جاهای خلوت و یا در خانه ای به تنهایی خودداری کن ... به هیچ کس اجازه نده از وجودت و از صحبت کردن با تو سوء استفاده کنه

اینکه پسر در صحبت کردن با تو حالش بد میشه به خاطر همین حس شهوتیه که داره پس باید به تمام این موارد توجه کنید که چنین فردی برای دوستی شما مناسب نیست
    من دوسدارم یه همدم داشته باشم همین الان که پریماه توجیهم کرد من باهاش قاطعانه بهم زدم ولی خب میدونم بازم نمیتونم دوام بیارم دوسدارم بایکی که کنارم باشه دوس بشم ولی بهم دس نزنه فقط کنارم باشه

29. کاربران زیر از آسنات بابت این پست مفید تشکر کرده اند

30. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13870
    تشکـر
    47
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط reza1 نمایش پست ها
    متسفانه این جور دوستی های اطراف ما یکجور مد شده چه دختر چه پسر خودشون هم آگاه هستن که چه مسیری رو انتخاب کردن و اشتباهه . . . و با بهانه های مخطلف ببه این دوستی ها ادامه دادن مثل تنهای مشلات خانوده ، خلائ ها و . . .

همونطور که پریماه گفت شما باید سعی کنی با نگاه کردن به دیگران از تجربشون استفاده کنی نه اینکه مسیرشون رو بری ، معالعه تاریخ برای اینه که تا اشتباهات تکرار نشه

شما هم سعی کنید خودتون رو توجیح نکنید ، در قبال خودتون مسئول هستین ، کاری که فکر میکنید درسته انجام بدین

تنها کسی که میتونه بهتون کمک کنه خودتونین ، منتظر نباشید ،برای کات کردن نترسید ، و قاطعانه باشید ، طوری که فکر نکنه میتونه شما رو تهدید کنه . . .

دنبال هدف هاتون برین و خوتون رو مشغول اونا کنید ، حتی اگه دوست دائمی هم جنس خودتون هم پیدا نمیکنی اعمالتون رو توجیح نکنید .

حتی منم دوست دائمی همجنس خودم ندارم ، همه برای زندگی خودشون دارن تلاش میکنن و وقت ندارن ، شما هم بیشتر به فکر خودتون باشید

یکم هم بیشتر در مطالعه کنید تا هم خودتون و هم جنس مخالف رو بیشتر بشناسید ، همه چیز رو نباید تجربه کرد
    ازاونجا که شما یه پسرید بیشتر حرفاتون توجیهم کرد چون یه پسر این حرفارو بهم زد بیشتر قانع شدم باهاش بهم زدم ولی میدونم بازم طرفه یکی دیگه کشیده میشم ازتنهایی وافسردگی که من دارم همه از قیافم میفهمن

31. 2 کاربران زیر از آسنات بابت این پست مفید تشکر کرده اند

32. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13870
    تشکـر
    47
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط ملکه شیشه ای نمایش پست ها
    مگه چه عکسی پیشش داری که میترسی ؟؟
    به نظر من نترس هیچ کاری نمیتونه بکنه این اگه جرئت این چیزارو داشت با تلفن خودشو ارضا نمیکرد
    سعی کن بفهمی که داره ازت سواستفاده میکنه
    از احساس و اعتمادت برای ارضای میل جنسیش استفاده کرده و این وسط اطلاعات کم و تنهایی توام به نفع اون شده.....
    هیچ توضیحی نمیخاد بهش بدی چون ارزششو نداره ولی به نظر من حتما بهش بگو که ازش متنفری چون خیلی ادم پستیه
    بعد ازینم بهتره یکم در مورد مردا و سیستم جنسیشون بیشتر بدونی
    با این اطلاعات کمی که داری همیشه یه طعمه ی خوب واسه اینجور ادمایی .
    اینجور چیزارو بهش نگفتم ولی همه حرفامو بهش زدم بعدش اونم قبول کردو باهم خدافظی کردیم

33. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6459
    تشکـر
    5,007
    تشکر شده 3,611 بار در 1,092 پست
    میزان امتیاز
    12

iهمین الان باهاش بهم زدم اومدم اینجا که بهتون بگم اره بهم زدم ولی یکم قلبم شکسته تا بهش گفتم که من دوسندارم بهم دس بزنیو ازاینجورکارا اونم گف مطمان باش بهت دس نمیزنم ولی بعدش گف بهتره بهم بزنیم منم گفتم هرطورراحتی بعدش گف دوست دارم دختره خیلی خوب وپاک ومهربونی خدافظ منم گفتم خدافظ
    ناراحت شدن نداره کههه ، خانوم خانوما مشخصا این آقا پسر با این حرفای محبت آمیزش میخواد احساساتت را تحریک کنه که گول بخوری دوباره برگردی

با این توضیحاتی که دادی شک نکن لیاقت دوستیتو نداره، این همه آدم اینجا یه چیزی میدونن دارن بهت میگن قصدش تابلوئه سو استفاده س

الان باید خوشحال باشی که خدارو شکر با بچه های انجمن در میون گداشتی و زودتر تونستی تمومش کنی
    امضای ایشان

34. 3 کاربران زیر از naghme بابت این پست مفید تشکر کرده اند

35. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

افرین عزیزم کار خوبی کردی
    اخرین باری که گفت دوستت دارم برا گول زدنته اصلا گول حرفهاش نخور افرین رو تصمیمت باش
    حتی اس داد جوابش نده
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

36. 3 کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

37. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13870
    تشکـر
    47
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط naghme نمایش پست ها
    ناراحت شدن نداره کههه ، خانوم خانوما مشخصا این آقا پسر با این حرفای محبت آمیزش میخواد احساساتت را تحریک کنه که گول بخوری دوباره برگردی

با این توضیحاتی که دادی شک نکن لیاقت دوستیتو نداره، این همه آدم اینجا یه چیزی میدونن دارن بهت میگن قصدش تابلوئه سو استفاده س

الان باید خوشحال باشی که خدارو شکر با بچه های انجمن در میون گداشتی و زودتر تونستی تمومش کنی
    راستش دیروز شانسکی اومدم اینجا دیدم مشاورس ازاونجایی هم ک ازاین دسوتی میترسیدم گفتم بهتره اینجا با بچه ها هم حرف بزنم هرچی باشه اینجا همه چیزپختس ک واقعا بدردم خورد اره ازهمگی ممنونم یکم ناراحتم ولی واقعا دوسدارم ینفرو داشته باشم ولی نمیخام بهم دس بزنه فقط کنارم باشه همین کافیه

38. 2 کاربران زیر از آسنات بابت این پست مفید تشکر کرده اند

39. بالا | پست 24

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13870
    تشکـر
    47
    میزان امتیاز
    10

افرین عزیزم کار خوبی کردی
    اخرین باری که گفت دوستت دارم برا گول زدنته اصلا گول حرفهاش نخور افرین رو تصمیمت باش
    حتی اس داد جوابش نده
    حرفایی ک میزد منو میترسوند هرموقع هم بهش میگفتم این حرفارو نزن بدم میاد بهم میگف من بهت نیاز دارم از هرلحاظ منم بهش گفتم اگ نیازی داری برو ازدواج کن ولی اون گف من هیچوقت ازدواج نمیکنم خلاصه امروز که این حرفارو بهم زدی رفتم امتحانش کردم دیدم واقعا قصدش فقط دوستیه ومیخاد بامن نیازشو برطرف کنه...اخه میدونی ابجی من تاحالا باهیچ پسری دوسنشدم نمیدونم چطورادمین تاحالام باهیچ پسری بیرون نرفتم میخاستم ینفرو داشته باشم کنارم باشه که اونم توزرد از اب دراومد

40. بالا | پست 25

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

خدارشکر فقط فهمیدی
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

41. کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

42. بالا | پست 26

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13870
    تشکـر
    47
    میزان امتیاز
    10

خدارشکر فقط فهمیدی
    اینو میدونستم ولی مثه احمقا داشتم خودمو قول میزدم ک شماهاقانعم کردین اگ برااون مهم بودم زودی خدافظی نمیکرد واقعا داشت خرم میکرد...خلاصه ازهمگی ممنونم ابجی یه سوال کجا میتونم درمورد کسی ک میخام باهاش دوس بشم مشاوره کنم؟؟؟؟؟؟؟؟

43. کاربران زیر از آسنات بابت این پست مفید تشکر کرده اند

44. بالا | پست 27

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6459
    تشکـر
    5,007
    میزان امتیاز
    12

راستش دیروز شانسکی اومدم اینجا دیدم مشاورس ازاونجایی هم ک ازاین دسوتی میترسیدم گفتم بهتره اینجا با بچه ها هم حرف بزنم هرچی باشه اینجا همه چیزپختس ک واقعا بدردم خورد اره ازهمگی ممنونم یکم ناراحتم ولی واقعا دوسدارم ینفرو داشته باشم ولی نمیخام بهم دس بزنه فقط کنارم باشه همین کافیه
    امضای ایشان

45. کاربران زیر از naghme بابت این پست مفید تشکر کرده اند

46. بالا | پست 28

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13870
    تشکـر
    47
    میزان امتیاز
    10

چشم حتما مطالعه میکنم ممنون

47. کاربران زیر از آسنات بابت این پست مفید تشکر کرده اند

48. بالا | پست 29

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

اینو میدونستم ولی مثه احمقا داشتم خودمو قول میزدم ک شماهاقانعم کردین اگ برااون مهم بودم زودی خدافظی نمیکرد واقعا داشت خرم میکرد...خلاصه ازهمگی ممنونم ابجی یه سوال کجا میتونم درمورد کسی ک میخام باهاش دوس بشم مشاوره کنم؟؟؟؟؟؟

سعی کن الان دوست نشی

خب نغمه خانم که نشونت داد؟؟[/quote]
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

49. بالا | پست 30

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13870
    تشکـر
    47
    میزان امتیاز
    10

عالی بوووووووود ازت ممنونم هردوتا تاپیکو خوب مطالعه کردم خیلی چیزا یادگرفتم که واقعا بدردم خودن همه چیزایی ک مطرح شده بودو همه پسرا موقعه دوستی اینارو میگن خلاصه عالی بود ازت ممنونم

50. کاربران زیر از آسنات بابت این پست مفید تشکر کرده اند

51. بالا | پست 31

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13870
    تشکـر
    47
    میزان امتیاز
    10

اینو میدونستم ولی مثه احمقا داشتم خودمو قول میزدم ک شماهاقانعم کردین اگ برااون مهم بودم زودی خدافظی نمیکرد واقعا داشت خرم میکرد...خلاصه ازهمگی ممنونم ابجی یه سوال کجا میتونم درمورد کسی ک میخام باهاش دوس بشم مشاوره کنم؟؟؟؟؟؟

سعی کن الان دوست نشی

خب نغمه خانم که نشونت داد؟؟
    [/quote]

اره واقعا این مطالبی ک نشونم داد بدردم خورد ازهمگی ممنونم

52. 2 کاربران زیر از آسنات بابت این پست مفید تشکر کرده اند

53. بالا | پست 32

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6459
    تشکـر
    5,007
    میزان امتیاز
    12

عالی بوووووووود ازت ممنونم هردوتا تاپیکو خوب مطالعه کردم خیلی چیزا یادگرفتم که واقعا بدردم خودن همه چیزایی ک مطرح شده بودو همه پسرا موقعه دوستی اینارو میگن خلاصه عالی بود ازت ممنونم
    خواهش میکنم عزیزم ، ، خوشحالم مفید بوده برات
    امضای ایشان

54. 4 کاربران زیر از naghme بابت این پست مفید تشکر کرده اند

55. بالا | پست 33

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13870
    تشکـر
    47
    میزان امتیاز
    10

خواهش میکنم عزیزم ، ، خوشحالم مفید بوده برات
    قرررررررررررربونت حواسموبیشتر جم میکنم

56. 4 کاربران زیر از آسنات بابت این پست مفید تشکر کرده اند

57. بالا | پست 34

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12274
    تشکـر
    444
    تشکر شده 347 بار در 199 پست
    میزان امتیاز
    10

شما كه سني نداري نگران نباش از خدا بخواه يه پسر خوب و سالم مثل خودتون سر راهتون قرار بده،مطمئن باشه حرف خدارو گوش كني خداهم همينكارو ميكنه
    دوستهاي ديگه ات و نبين با پسرا ميگردن عمر اين دوستیها زياد نيس
    اون پسر هم بدردتون نميخورد!من هم جنس خودمو ميشناسم اون ادم درستي نبود مطمئن باش تصميمت عاقلانه بود
    امضای ایشان
    هدف های محدود زندگی را محدود می کنند!

58. 2 کاربران زیر از عباس 95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

59. بالا | پست 35

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13914
    تشکـر
    8
    تشکر شده 22 بار در 11 پست
    میزان امتیاز
    0

خواهر من این دوستی ها زود گذره
    سعی کن تمومش کنی چون بیشتر پسرها فقط بخاطر میل جنسیشون با یه دختر دوست میشن
    سعی کن زود تمومش کنی و گرنه خدایی نکرده در اینده ضربه ی روحی بهت وارد میشه
    یا اگه هر دوی شما شرایط ازدواج را دارین بهش بگید که بیاد خواستگاریتون
    عید خوبی داشته باشید
    امضای ایشان
    [̲̲̅̅"̲̲̅̅ه̲̲̅̅س̲̲̅̅ت̲̲̅̅"̲̲̅̅ ̲̲̅̅ر̲̲̅̅ا̲̲̅̅ ̲̲̅̅ا̲̲̅̅گ̲̲̅̅ر̲̲̅̅ ̲̲̅̅ق̲̲̅̅د̲̲̅̅ر̲̲̅̅ ̲̲̅̅ن̲̲̅̅د̲̲̅̅ا̲̲̅̅ن̲̲̅̅ی ̲̲̅̅ ̲̲̅̅م̲̲̅̅ی̲̲̅̅ ̲̲̅̅ش̲̲̅̅و̲̲̅̅د̲̲̲̲̅̅̅̅"̲̲̅̅ب̲̲̅̅و̲̲̅̅د̲̲̅̅"̲̲̅̅ ̲̲̅̅و̲̲̅̅ ̲̲̅̅چ̲̲̅̅ه̲̲̅̅ ̲̲̅̅ت̲̲̅̅ل̲̲̅̅خ̲̲̅̅ ̲̲̅̅ا̲̲̅̅س̲̲̅̅ت̲̲̅̅
    ه̲̲̅̅س̲̲̅̅ت̲̲̅̅
    "̲̲̅̅ ̲̲̅̅ی̲̲̅̅ ̲̲̅̅ک̲̲̅̅ه̲̲̅̅ ̲̲̅̅ب̲̲̅̅و̲̲̅̅د̲̲̅̅"̲̲̅̅ ̲̲̅̅ش̲̲̅̅و̲̲̅̅د̲̲̅̅ ̲̲̅̅
    و̲̲̅̅ ̲̲̅̅د̲̲̅̅ا̲̲̅̅ر̲̲̅̅م̲̲̅̅"̲̲̅̅ ̲̲̅̅ی̲̲̅̅ ̲̲̅̅ک̲̲̅̅ه̲̲̅̅ ̲̲̅̅ ̲̲̅̅د̲̲̅̅ا̲̲̅̅ش̲̲̅̅ت̲̲̅̅م̲̲̅̅"̲̲̅̅]

60. بالا | پست 36

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12584
    تشکـر
    737
    تشکر شده 206 بار در 120 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام عیدتون مبارک
    عزیزم اولا این حرفا واسه تو زوده هنوز
    دوما اینکه این پسر تو رو واسه خودت نمیخواد واسه نیازش میخواد
    و از همه مهم تر دوستی با جنس مخالف برای برطرف کردن خلاهای عاطفی چیزی جز دوچندان کردن تنهایی و شکست نداره
    امضای ایشان

61. 2 کاربران زیر از m:gh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

62. بالا | پست 37

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13870
    تشکـر
    47
    میزان امتیاز
    10

ازهمگی ممنونم
    ولی اون پسره حتی یساعتم نزاشت بگذره وبرگشت قسم خورد که حتی به دستمم دس نزنه واصرار میکرد ک شماره مامانمو خواهرمو بهش بدم تاباهاشون حرف بزنه ولی منک قصدازدواج ندارم

63. کاربران زیر از آسنات بابت این پست مفید تشکر کرده اند

64. بالا | پست 38

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    13463
    تشکـر
    204
    تشکر شده 881 بار در 415 پست
    میزان امتیاز
    0

ازهمگی ممنونم
    ولی اون پسره حتی یساعتم نزاشت بگذره وبرگشت قسم خورد که حتی به دستمم دس نزنه واصرار میکرد ک شماره مامانمو خواهرمو بهش بدم تاباهاشون حرف بزنه ولی منک قصدازدواج ندارم
    خب الان نظر خودت چيه برداشتت؟‌آدرس خونه و پدرت چي چرا فقط مادر وخواهر؟بهرحال ببين آسنات تجربه نشون داده اينگونه روابط پايدار نيست وهم مغاير عرف جامعه وفرهنگ ما منتهي الان بقول جوانها مد روز شده دوستي شده ابزار نه عشق كشش دوجنس مخالف هميشه عشق نيست چ بسا بودن شما تبديل به يه وابستگي شديد و بگفته الانتون اومدن خواستگاريت و ازدواج بينجامه فردا درزندگيت ينظرت اين مشكل پيش نمياد سركوفت نميزنه خيابوني ودوستي و اينا ؟ واكنش خانواده شما از آشنايي ودوستيون چيست؟ قبولش ميكنند/ بهرحال عاقل باشيد خودتون دريك پستي گفتين عكس دارم دستش ميترسم جدا شم ابروموببره بهرحال نظر من اين هست اينگونه دوستي ها عاقبت خوبي نداره علي الخصوص براي دختر هم ضربه روحي وخداي نكرده با اينده ش بازي من مشاور نيستم اما مدير امنيتم وبارهاشاهد اين بودم دوستيها مبدل به مينه شده منجر به ابروريزي وهك ويا همين انتقام پخش عكس بهرحال شما كمي بسنجيد اگر واقعا قصدش ازدواج نيست ودوست داشتنش كاذب وهوسه كم كم كم رنگ بشيد بقول شما يهويي دلهره اتون اينه مقابله ب مثل كنند شما ازكل مباحث دوستان به جمع بندي تون برسيد من باتون خصوصي حرف دارم تا ثابت كنم حق بادوستان هست يا شما؟ بدون دوستي سرانجامي نخواهد داشت بهرحال ما دعا ميكنيم تبديل به عشق و ب وصال هم برسيد وخوشبخت باشيد

65. کاربران زیر از Dr . Security بابت این پست مفید تشکر کرده اند

66. بالا | پست 39

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13870
    تشکـر
    47
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط p30today2014 نمایش پست ها
    خب الان نظر خودت چيه برداشتت؟‌آدرس خونه و پدرت چي چرا فقط مادر وخواهر؟بهرحال ببين آسنات تجربه نشون داده اينگونه روابط پايدار نيست وهم مغاير عرف جامعه وفرهنگ ما منتهي الان بقول جوانها مد روز شده دوستي شده ابزار نه عشق كشش دوجنس مخالف هميشه عشق نيست چ بسا بودن شما تبديل به يه وابستگي شديد و بگفته الانتون اومدن خواستگاريت و ازدواج بينجامه فردا درزندگيت ينظرت اين مشكل پيش نمياد سركوفت نميزنه خيابوني ودوستي و اينا ؟ واكنش خانواده شما از آشنايي ودوستيون چيست؟ قبولش ميكنند/ بهرحال عاقل باشيد خودتون دريك پستي گفتين عكس دارم دستش ميترسم جدا شم ابروموببره بهرحال نظر من اين هست اينگونه دوستي ها عاقبت خوبي نداره علي الخصوص براي دختر هم ضربه روحي وخداي نكرده با اينده ش بازي من مشاور نيستم اما مدير امنيتم وبارهاشاهد اين بودم دوستيها مبدل به مينه شده منجر به ابروريزي وهك ويا همين انتقام پخش عكس بهرحال شما كمي بسنجيد اگر واقعا قصدش ازدواج نيست ودوست داشتنش كاذب وهوسه كم كم كم رنگ بشيد بقول شما يهويي دلهره اتون اينه مقابله ب مثل كنند شما ازكل مباحث دوستان به جمع بندي تون برسيد من باتون خصوصي حرف دارم تا ثابت كنم حق بادوستان هست يا شما؟ بدون دوستي سرانجامي نخواهد داشت بهرحال ما دعا ميكنيم تبديل به عشق و ب وصال هم برسيد وخوشبخت باشيد
    اخه راستش من اصن قصد ازدواج ندارم اینجایی هم که هستم یسال دیگه ازاینجا میرم بهش گفتم هیچوقت وابستت نمیشم وهمیشه باهات بیرون نمیام چون من هزارتا کلاس دارم ک باید به همشون برسم توکله روزم زیاد باهم حرف نمیزنیم فقط اصراری ک اون برا دوسداشتنه من داره من ندارم خودشم متوجه شده ب من میگه باهام سرد شدی ولی واقعیتش اینه من فقط یه دوسته معمولی میخام به خودشم گفتم واونم باالتماس زیاد گفته که هیچوقت منوجای خلوت دعوتم نمیکنه وحتی یه دستم بهم نمیزنه منم کم کم احساسمو باهاش کم رنگ میکنم تاخودش بره اون عکسی هم ک دستش دارم همه جاگذاشتمش هم توفیس بوک هم توچت وخیلی جاهای دیگه ک هیچکس باور نمیکنه خودمم همه میگن مدلی اونم باورش نشده شاید اصراره زیادش بخاطرهمینه

67. بالا | پست 40

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13902
    تشکـر
    6
    تشکر شده 25 بار در 16 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنون

من نمیگم همه پسرا برای ************ با دختر دوست میشن ولی اکثرا بخاطر همینه...با خودت فکر کن اگه باهاش اینکارو کنی و بعد بذاره بره چه ضربه سنگینی به روح و روانت میزنه و دیدگاهتو نسبت به دیگر پسرا عوض کنه
    با تنهایی کنار بیاید همه چیز عشق دختر و پسر نیست

من میدونم بخاطر حسادت به دوستاته که اونا دوست پسر دارن چرا من نداشته باشم و...

همیشه سعی کن با عقل تصمیم بگیری ضربه ای که تو جوابی بخوری همیشه روانتو اذیت میکنه

68. 2 کاربران زیر از mohammadrezasafari بابت این پست مفید تشکر کرده اند

69. بالا | پست 41

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13870
    تشکـر
    47
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadrezasafari نمایش پست ها
    من نمیگم همه پسرا برای ************ با دختر دوست میشن ولی اکثرا بخاطر همینه...با خودت فکر کن اگه باهاش اینکارو کنی و بعد بذاره بره چه ضربه سنگینی به روح و روانت میزنه و دیدگاهتو نسبت به دیگر پسرا عوض کنه
    با تنهایی کنار بیاید همه چیز عشق دختر و پسر نیست

من میدونم بخاطر حسادت به دوستاته که اونا دوست پسر دارن چرا من نداشته باشم و...

همیشه سعی کن با عقل تصمیم بگیری ضربه ای که تو جوابی بخوری همیشه روانتو اذیت میکنه
    من دراون حدی ک اون دوسم داره دوسش ندارم بهش گفتم من یه چندوقت دیگه ازاینجا میرم ولی التماسی ک اون داره بیشتر ناراحتم میکنه خودشم میدونه من بزودی ازاینجا میرم

70. بالا | پست 42

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13902
    تشکـر
    6
    تشکر شده 25 بار در 16 پست
    میزان امتیاز
    0

من دراون حدی ک اون دوسم داره دوسش ندارم بهش گفتم من یه چندوقت دیگه ازاینجا میرم ولی التماسی ک اون داره بیشتر ناراحتم میکنه خودشم میدونه من بزودی ازاینجا میرم
    نگران التماس اون نباش..التماس اون برای هوسه نه دوست داشتن..در کل مراقب خودت باش اجی گلم

71. بالا | پست 43

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13870
    تشکـر
    47
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadrezasafari نمایش پست ها
    نگران التماس اون نباش..التماس اون برای هوسه نه دوست داشتن..در کل مراقب خودت باش اجی گلم
    من اگ تالان مراقب نبودم گرگای زیادی دورو ورم بودن ک قصدضربه زدن بهم داشتن ولی به هیچکس این اجازرو ندادم ب خودم خیلی اعتماددارم به این اقاپسرهم زودی رابطه سردمونشون میدم تاحالام خودش فهمیده

72. بالا | پست 44

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    13463
    تشکـر
    204
    تشکر شده 881 بار در 415 پست
    میزان امتیاز
    0

جالبه ميگين قصد ازدواج نداريد ولي يك دوست معمولي ميخاينادرس خواسته تلفن بياد خواستگاريت؟ و هم ميگيد ميريد بزودي وبهشم گفتين پس چرا شما باهاشين و اونم هست؟ فردا تو بري يكي ديگه جاتوميگيره پس اين احساسه وابستگي و ي سرگرمي براي طرقين ولي دراين بين اگر شما بقولتون وابسته نميشين وتركش اومد اون پسره دل داد و فردا ضربه خورد يا دست بكاراحمقانه اي زد چي؟ميتونيد جوابگوبياشيد هميشه دخترا نيستن آسيب ببيند شده پسرا هم بدتر ويا بعلت ترك وخيانت وبهم نرسيدن به اون وصال بدتر تلف شدن پس آسنات اگر اينجوريه خب يه دوست همجنس خودت داشته باش چون مخالفت خواه ناخواه اين رو دربره داره كه تمايل پيدا كنه بهت و....من نميدونم ديگه چي بگم اينجور شما داريد ميگيد هردوبا اگاهي تمام از خطراتش بازم دارين دوستي ميكنيد چ لزومي داره اخه بهرحال عاقل باشيد ايندتون روخراب نكنيد شما ك نوقت داريد ن تمايلي به عشق پس اروم اروم كم رنگ و پرونده روببنديد چون احساسي عمل كنيد يني نشانه وابستگي شماست ونتونيد درست تصميي قاطع بگيريد وكارتون گره كور بخوره واز برنامه هاتون كلا دور بشيد بهترين گزينه همونه دوستان گفتند ياحق

73. کاربران زیر از Dr . Security بابت این پست مفید تشکر کرده اند

74. بالا | پست 45

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13215
    تشکـر
    370
    تشکر شده 500 بار در 226 پست
    میزان امتیاز
    10

دوستان کاملادرست میگن عزیزم..بهتره بیشترواسه خودت ارزش قائل بشی
    امضای ایشان
    هرروزخوشبخترین انسان روی زمین ازخواب برمیخیزم

75. کاربران زیر از ziziorton بابت این پست مفید تشکر کرده اند

76. بالا | پست 46

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13870
    تشکـر
    47
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط p30today2014 نمایش پست ها
    جالبه ميگين قصد ازدواج نداريد ولي يك دوست معمولي ميخاينادرس خواسته تلفن بياد خواستگاريت؟ و هم ميگيد ميريد بزودي وبهشم گفتين پس چرا شما باهاشين و اونم هست؟ فردا تو بري يكي ديگه جاتوميگيره پس اين احساسه وابستگي و ي سرگرمي براي طرقين ولي دراين بين اگر شما بقولتون وابسته نميشين وتركش اومد اون پسره دل داد و فردا ضربه خورد يا دست بكاراحمقانه اي زد چي؟ميتونيد جوابگوبياشيد هميشه دخترا نيستن آسيب ببيند شده پسرا هم بدتر ويا بعلت ترك وخيانت وبهم نرسيدن به اون وصال بدتر تلف شدن پس آسنات اگر اينجوريه خب يه دوست همجنس خودت داشته باش چون مخالفت خواه ناخواه اين رو دربره داره كه تمايل پيدا كنه بهت و....من نميدونم ديگه چي بگم اينجور شما داريد ميگيد هردوبا اگاهي تمام از خطراتش بازم دارين دوستي ميكنيد چ لزومي داره اخه بهرحال عاقل باشيد ايندتون روخراب نكنيد شما ك نوقت داريد ن تمايلي به عشق پس اروم اروم كم رنگ و پرونده روببنديد چون احساسي عمل كنيد يني نشانه وابستگي شماست ونتونيد درست تصميي قاطع بگيريد وكارتون گره كور بخوره واز برنامه هاتون كلا دور بشيد بهترين گزينه همونه دوستان گفتند ياحق
    من باهاش خدافظی کردم اون دس بردار نیس منم میخام رابطمو باهاش کمرنگ کنم حرفاتون برام خیلی باارزشه منم به همشون گوش میکنم تا به هردوتامونم اسیبی نرسه منکه تاحالا اصن باهاش بیرونم نرفتم واقعا اطلاعاتم کمه من به خواهرمم گفتم اون اطلاع داره چیزیو ازخونوادم قایم نمیکنم اگ ببینمش همونجا تموم میکنم ولی نمیدونم چطوری باید یه بهانه ای داشته باشم اون ازم دلیل میخاد ومن نمیتونم دلیل وبهش بگم

77. بالا | پست 47

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13870
    تشکـر
    47
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط ziziorton نمایش پست ها
    دوستان کاملادرست میگن عزیزم..بهتره بیشترواسه خودت ارزش قائل بشی
    میخام تجربه کنم ولی ن اینکه ضربه روحی بخورم فقط میخام جنس مخالفو بشناسم چون میدونم یروز بطرفشون کشیده میشم

78. بالا | پست 48

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13325
    تشکـر
    31
    تشکر شده 87 بار در 32 پست
    میزان امتیاز
    0

میخام تجربه کنم ولی ن اینکه ضربه روحی بخورم فقط میخام جنس مخالفو بشناسم چون میدونم یروز بطرفشون کشیده میشم
    نظری در مورد هیچ کدوم از موارد ندارم گرچه کلا با این روابط مخالف بودم همیشه . ولی حرفت منو یاد حرف یه نفر انداخت . یکسال پیش رفتم خاستگاری دختری . توی جلسه دوم آشنایی تو خونشون ازش در مورد این مسایل پرسیدم . شدیدا جبهه گرفت و گفت مخالفه . بعد کم کم وسط بحث گفت
    "" من اعتقاد دارم هیچ کاری را بدون شناخت و تجربه نباید انجام داد و فکر نکنید که من بی تجربه ام من خیلی خوب آقایون را میشناسم و دیگه مثل گذشته احساسی تصمیم نمیگیرم . منم گفتم یعنی قبلا با کسی بودید . دختره که فهمید سوتی داده گفت نه فقط در همین حد که جنس مخالفمو بشناسم که در آینده فریبشونا نخورم. "
    خلاصه که این حرفو زدم که بگم شناخت جنس مخالف به چه قیمتی ؟ !!!

79. بالا | پست 49

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13870
    تشکـر
    47
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط mehranjo نمایش پست ها
    نظری در مورد هیچ کدوم از موارد ندارم گرچه کلا با این روابط مخالف بودم همیشه . ولی حرفت منو یاد حرف یه نفر انداخت . یکسال پیش رفتم خاستگاری دختری . توی جلسه دوم آشنایی تو خونشون ازش در مورد این مسایل پرسیدم . شدیدا جبهه گرفت و گفت مخالفه . بعد کم کم وسط بحث گفت
    "" من اعتقاد دارم هیچ کاری را بدون شناخت و تجربه نباید انجام داد و فکر نکنید که من بی تجربه ام من خیلی خوب آقایون را میشناسم و دیگه مثل گذشته احساسی تصمیم نمیگیرم . منم گفتم یعنی قبلا با کسی بودید . دختره که فهمید سوتی داده گفت نه فقط در همین حد که جنس مخالفمو بشناسم که در آینده فریبشونا نخورم. "
    خلاصه که این حرفو زدم که بگم شناخت جنس مخالف به چه قیمتی ؟ !!!
    خب منظورتون چیه؟اصن متوجه نشدم!!!!!!!

80. بالا | پست 50

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13325
    تشکـر
    31
    تشکر شده 87 بار در 32 پست
    میزان امتیاز
    0

خب منظورتون چیه؟اصن متوجه نشدم!!!!!!!
    منظور خاصی نداشتم ولی میگید میخواید تجربه کنید و جنس مخالفتون را بشناسید . میشه بگید چیو میخواید بشناسید ؟ به نظرتون با یک دوستی بین یک دختر و پسر این کار ممکنه ؟(منظورم شناخت جنس مخالف هست)
    به نظرتون توی دوستی های دو جنس مخالف ، دختر و پسر شخصیت واقعی خودشونو نشون میدن ؟ !!
    الان حتی برخی افراد توی نامزدیشون هم شخصیت واقعیشونا نشون نمیدن و بعد ازدواج زمین تا آسمون عوض میشند اونوقت نمیشه انتظار داشت که یک جنس مخالف را توی یک دوستی گذرا بشه شناخت.

صفحه 1 از 2 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)